Ficze Gabriella lubickol a sikerélményben

A korábbi női NB I-es kerettag labdarúgó-játékvezető a senior úszóversenyeken bizonyít.

2021. október 28.

Mentő vitte el az asszisztenshölgyet, aki egy igazi túlélő

Nagy-Katona Nikoletta egy igazi túlélő. A játékvezető hölgy sikeresen megküzdött a rosszindulatú daganattal, kihevert egy korábbi meccsen elszenvedett „üzemi balesetet, amikor egy hónapig nyakmerevítőt volt kénytelen viselni. Vasárnap pedig mentő vitte el a Tisztaberek-Ópályi (2-1) megye kettes bajnokiról, amelyen könyöksérülést szenvedett, de ez sem törte meg. Hétfőn úgy mesélt minderről, mintha...

2021. október 26.

Megszületett a döntés a bírót megütő játékossal szemben

Nagy port vert fel október elején, hogy a megyei harmadosztályú bajnokság Szamos-csoportjában rendezett Túristvándi–Tyukod mérkőzés 2-1-s hazai vezetésnél, a 89. percben félbeszakadt, mert a vendégcsapat kiállított futballistája, Kerekes Miklós megütötte a játékvezetőt.

2021. október 21.

Nyíregyházi síp harsant a Feröer-szigeteken

Karakó Ferenc vezette a Feröer-szigetek-Észak-Macedónia U 21-es Európa-bajnoki selejtezőt.

2021. október 13.

Egy játékvezető megütésének apropóján

A hétvégi, Túristvándi–Tyukod megye hármas mérkőzésen történtek, a játékvezető megütésének apropóján – a modern idők szellemében – ragadt klaviatúrát Siska Attila, a Vaja edzője.

2021. október 05.

A csúcsrangadó volt a 80. NB I-es mérkőzése - beérte Hajdót

Karakó Ferenc kerek számhoz érkezett a Videoton-Ferencváros összecsapás alkalmával.

2021. szeptember 24.

A bíró autóját felgyújtották, az ellenőrt vascsövekkel verték

Botrányos jelenetek játszódtak le az egyik bosnyák első osztályú bajnokin, majd a huligánok feltartották a játékvezetőket a hazaúton és tovább folytatták a balhézást – számolt be róla a csakfoci.hu.

2021. szeptember 23.

Gólzápor a patraszi Pampeloponnisiakó Stádióban

Magyar játékvezetői négyes közreműködésével rendezték meg a Görögország-Kazahsztán női világbajnoki selejtezőt.