Megyei
Szabolcsi trió a Vidi kupamérkőzésén
Hevesnek aligha jellemezhető kupameccset játszott a Mol Fehérvár FC a hevesi megyeszékhelyen.

Ebédidőben játszott a tévé révén az ország nyilvánossága előtt kupameccset a Mol Fehérvár FC Egerben. Az NB III-as vendéglátók szereztek vezetést, így ők fordultak jobb kedvvel. A térfélcserét követően szinte azonnal egyenlítettek a vendégek, és pár perccel később már a fehérváriak vezettek. A vége 4-2 lett a Vidi javára.

A találkozót szabolcs-szatmár-beregi trió dirigálta.

Magyar Kupa, országos főtábla, 1. forduló
Eger SE–Mol Fehérvár FC 2–4 (1–0)
Eger, 1000 néző. Vezette: Takács János (Szilágyi Norbert, Gavalla-Kulcsár Judit)
EGER: Nacsa – Debreceni, Valkay, Gajda, Lőrincz – Farkas K. (Árvai, 56.), Antal Zs. (Benke, 70.), Kis G. (Kovács D., 90.), Vitelki B., Vajda Á. – Pataki V. Edző: Sütő Szilárd
FEHÉRVÁR: Kovácsik – Nego, Musliu, Rus, Stopira – Milanov, Nikolov, Pantics (Kovács I. 66.), Petrjak (Halmai 89.) – A. Hodzic (Pátkai, 60.), Futács. Megbízott edző: Szalai Tamás
Gólszerző: Pataki (1–0) a 42., A. Hodzic (1–1) a 47., Futács (1–2) az 52., Nikolov (1–3) a 77., Árvai (2–3) a 81., Nikolov (2–4) a 89. percben