Az Európa Liga-döntő helyszínén vezetett Kassai Viktor

2018-02-21 / Hírek / Hazai hírek /
A Lyon-Villarreal EL-mérkőzés közreműködője volt a magyar játékvezetői hatos.

Oszd meg másokkal:

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszának egyik rangadóját vezette Kassai Viktor. A helyszín érdekessége, hogy a lyoni stadionban rendezik meg az EL idei fináléját.

Az Olympique Lyon–Villareal mérkőzés tétje a legjobb tizenhat közé jutás, annak is az első felvonását rendezték meg. A gól nélküli első félidőt követően a második játékrész első percében Tanguy Ndombele szerzett vezetést a házigazdáknak, majd három perccel később Nabil Fekir növelte az előnyt. A 63. percben Pablo Fornals szépített, a 82. percben pedig Memphis Depay visszaállította a két gólos különbséget, ami egyúttal a végeredmény lett (3-1).

Kassai Viktor munkáját szokás szerint Ring György és ifj. Tóth Vencel segítette asszisztensként, Bognár Tamás és Andó-Szabó Sándor tevékenykedett alapvonali játékvezetőként, míg Berettyán Péterre a tartalék-játékvezető szerep hárult.