Fiatal tehetségeink részt vettek a 2026. május 9-én megrendezett Győri László Országos Talent Napon.
A tavaszi szezonban időmérőként és játékvezetőként is debütált a hazai futsal másodosztályában.
Helgert Gréta és Mester Milán is országos programon vettek részt.
Szombaton Nyíregyházán tehettek tanúbizonyságot felkészültségükről az alapfokú tanfolyam hallgatói.
Január 7. és 15. között Telkiben rendezte meg elit edzőtáborát az MLSZ Játékvezetői Bizottsága.
2024 után újra mi hódítottuk el a győztesnek járó kupát.